BLUEPRINT

PROJEKTY, NADZÓR INWESTORSKI, LEGALIZACJE SAMOWOL

BLOG

Cześć, nazywam się Kamil i jestem właścicielem Blueprint. Skoro tutaj jesteś to domyślam się, że dotykają Cie problemy związane z budową. Mam nadzieje, że wspólnie uda się nam je rozwiązać.  

 

Jakie informacje tu znajdziesz?

Oto krótka lista problemów, jakie możesz napotkać podczas budowy:

  • Jak dobrze wybrać działkę?
  • Jakich błędów należy się wystrzegać podczas budowy?
  • Jaki projekt wybrać indywidualny czy „gotowy”?
  • Jakie rozwiązania techniczne są tańsze?
  • Na co zwracać uwagę przy odbiorze poszczególnych robót?
Oczywiście to nie cała lista tematów, które będę poruszać na swoim blogu. Pokaże Ci jak zaoszczędzić pieniądze nie tracąc na jakości. Gdzie można zaoszczędzić, a gdzie pozorne oszczędności kończą się ogromnymi kosztami.

Ile to kosztuje?

Wiedza, którą Ci tu udostępniam jest całkowicie za darmo? Będę wdzięczny jeżeli podziękujesz mi w krótkim mailu, albo polecisz tą stronę znajomym. Dlaczego to robię? Ponieważ w swojej ponad 10 letniej karierze zawodowej spotkałem się z wieloma oszukanymi inwestorami. Przykro jest patrzeć na to w jak głupi sposób ludzie są świadomie wprowadzani w błąd. Tyczy się to zarówno sprzedawców nieruchomości, jak i nieuczciwych wykonawców, czy też deweloperów. Dlatego na stronie swojej firmy postanowiłem stworzyć bloga, który chociażby w małym stopniu uświadomi Ci na jakie „przeszkody” możesz natrafić podczas budowy. 

Pozdrawiam serdecznie

Kamil 

Close Menu